Známe datum vydání DiRT 3

FOTO: Dirt3 LogoCodemasters konečně oznámili datum vydání třetího pokračování populární závodní hry DiRT, která se stala jednou z nejoblíbenějších závodních her vůbec. Kdy se tedy hra, doprovázená vůní spálených pneumatik, přiřítí na naše obrazovky?

Foto: Dirt 3 ingame screenshot

Výrobce konečně sdělil předpokládaný datum vydání posledního dílu off-road série DiRT 3: stane se tak 24. května 2011. Zatím se však jedná pouze o předběžné datum vydání, cokoliv se může změnit, ale doufejme, že vývojáři stihnou hru dokončit v avizovaném termínu!

Série DiRT je známá kvůli svému svižnému hernímu stylu a příjemné kombinaci arkády a simulátoru. Třetí díl slibuje graficky unikátní změny počasí a destrukci, která – v kombinaci s použitím enginem – vypadá naprosto úchvatně. Přinášíme vám alespoň malou ochutnávku v podobě videa z alfa verze hry, ve které si můžete prohlédnout nejen skvělý pohyb vozidla po malé závodní dráze, ale i jeho destrukci.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Radek Grulich

Od svých pěti let se zajímám o počítačové hry, věnuji se psaní o nich
a studuji historii. V současné době se zaměřuji spíše na technologie, snažím se publikovat kvalitní a informativní články pro vás čtenáře. Na Topzine píšu od ledna roku 2010 dříve do podrubriky Her a Fantastik, ale v současnosti jsou to Technologie a hry.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.