Zářijové literární novinky – žánr fantasy víceméně z naší reality

John Ringo, Larry Correia: Paměti lovce monster 2 - Hříšníci
John Ringo a Larry Correia přinášejí nový díl Pamětí lovce monster. Zdroj: výřez knižní obálky.

Horké dny prázdnin i dovolených jsou dávno pryč a nahradil je klidnější, avšak o poznání náročnější podzim. To však zdaleka neplatí pro tuzemská vydavatelství, jež si pro milovníky knižní fantasy připravila záplavu novinek.

Natalja Ščerba: Časodějové 3 – Hodinová věž

Natalja Ščerba Časodějové – Hodinová věž
Zdroj: knižní obálka.

Mysleli jste si, že největší nebezpečí mají klíčníci za sebou? Ani zdaleka! Nyní se musí vydat do Časové propasti a najít Rozeklaný zámek. Zárukou má být časodějnická střela začasované klíčnice Diany, bez níž vílu nelze probudit z věčného spánku. Vztahy mezi hodináři, vílami a duchy jsou ale vyostřené.

A Vasilise hrozí nebezpečí jak v nové škole, tak od mocného ducha Ostaly Astragora, kterému překazila plány, když našla srdce Šarlatového kvítku. Podaří se vrátit čas do legendárního zámku? Třetí díl nejúspěšnější ruské fantasy posledních let.

Vydalo nakladatelství Fragment 7. září 2017.

1 (20%) 1 hlas[ů]

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Olga Buriánková
Narodila jsem se roku 1976 v Benešově. Od šesti let přebývám v Praze, kde jsem absolvovala gymnázium, chvilku studovala na 1. LF UK, na právech v Brně a teď se snažím zdolat magisterskou sociální a mediální komunikaci. Moje nejoblíbenější činnost je četba, snažím se psát, trochu malovat a trávit volné chvíle v milé společnosti.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Zářijové literární novinky – žánr fantasy víceméně z naší reality