Zac Efron a Ryan Gosling se uchází o role v nových Star Wars

Jacen vs Caedus

Internetem se rozšířila informace o účasti Ryana Goslinga a Zaca Efrona na castingu Star Wars Epizody VII. Podle všeho se pánové ucházejí o postavy synů Skywalkera a Sola.

Jacen vs Caedus
Vlevo vyobrazení postavy Bena Skywalkera a vpravo Jacona Sola, později známého pod jménem Darth Caedus. Zdroj: saith100.deviantart.com

Přípravy na natáčení nového Star Wars jsou v plném proudu. J.J. Abrams pracuje jako nikdy dříve, jelikož dost dobře ví, že s velkou silou přichází i velká zodpovědnost. K přípravám patří i castingy a jak je známo, tak tentokrát si Harrison Ford, Mark Hamill a Carrie Fisher zahrají pouze vedlejší role a nové hlavní jsou zatím bez obsazení.

Z důvěryhodných zdrojů se však na internet dostala informace o účasti Ryana Goslinga (Drive, Gangster Squad) a Zaca Efrona (High Shool Musical) v pokračování slavné ságy. Podle všeho by mohl Ryan ztvárnit syna Luka Skywalkera a stát se tak ústřední postavou nadcházejících dílů. U Zacka Efrona se toho už tolik neví. Spekulace se nejvíce shodují v roli syna Hana Sola.

Tato informace pobouřila mnoho fanoušků Star Wars. Goslinga většina schválila, jeho herecká kariéra mluví za vše, jenže u Efrona panuje nadmíra nevole. Podle některých by mohlo toto rozhodnutí poškodit film, protože názor na herce se jen těžko mění, takže by Zacovi nepomohl ani sebelepší herecký výkon.

Ryan a Zac
Ryan Gosling v Gangster Squad a Zac Efron v The Paperboy. Zdroj: distributoři filmů

O hereckém obsazení zatím příliš potvrzených informací nemáme. Více bychom se měli dozvědět 9. srpna na D23 Expo, oficiálním srazu fanoušků světa Disney.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.