X-men: Days of Future Past: Peter Dinklage bude hrát padoucha

FOTO: Peter Dinklage
Peter Dinklage jako Tyrion Lanister zvaný skřet v seriálu Hra o trůny.

FOTO: Peter Dinklage

Hvězda seriálu Hra o trůny Peter Dinklage bude spolupracovat na filmu X-Men: Days of Future Past. Měl by hrát hlavního zloducha tohoto snímku. 

FOTO: Peter Dinklage
Peter Dinklage bude v pokračování X-men.
Zdroj: distributor seriálu

Již dříve jsme informovali o tom, že se v nadcházejícím díle X-menů objeví Peter Dinklage. Dnes přicházíme s potvrzením, že bude hrát zápornou postavu. I když ani dnes nejsou další detaily k dispozici, podle některých zdrojů by si mohl zahrát Bolivera Traska, který stál u zrodu Sentinels.

Nyní už víme, že film by se měl prolínat dvěma časovými linkami, kdy se X-meni snaží vyhnout černé budoucnosti, ve které jsou mutanti shromážděni v několika koncentračních táborech. V jedné z linií se představí postavy z První třídy, v druhé zas postavy z původní trilogie.

Film bude režírován Bryanem Singerem. Hrát v něm budou Michael Fassbender, James McAvoy či Jennifer Lawrence. Premiéra je zatím v USA stanovena na 18. července 2014.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Anna Bílá

Autorka je redaktorkou rubriky Film na magazínu TOPZINE.cz. Studuje obor Žurnalistika na Univerzitě Palackého v Olomouci. Mezi její záliby patří historický film a hudba.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.