Warner Bros. nabízí první plakát k nové Godzille. Jak se vám líbí?

Náhled GodzillaJak už je každý rok zvykem, tak si mnoho filmových společností vybírá pro spuštění propagační kampaně svých nových děl Comic-Con. Mezi ně patří i Warner Bros, kteří letos odhalí nové zpracování Godzilly.

Godzilla Poster
První náhled na alespoň částečnou podobu Godzilly. Zdroj: Distributor

Producentská společnost Warner Bros odhalí za necelý týden Godzillu ve zbrusu novém kabátku. O filmu toho není zatím příliš známo. Celý štáb poctivě drží slib mlčenlivosti. WB dost dobře ví, že diváci jsou ohledně informací o nových filmech netrpěliví a tak pro nabuzení chuti vypustilo oficiální plakát pro chystaný snímek.

Zatím máme k dispozici pouze dva fakty. Gareth Edwards (Monsters) se ujme režisérského postu a filmu samotného se dočkáme 16. května 2014. Zbytek důležitých informací se zcela jistě dozvíme za 3 dny na největším z Comic-Conů.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Uhlík

Narodil jsem se roku 1993. V roce 2012 jsem úspěšně absolvoval Střední průmyslovou školu v Lokti. Nyní studuji na LA Josefa Škvoreckého v Praze. Momentálně si rochním ve fantasy a sci-fi filmech a seriálech a snažím se informovat čtenáře o nejžhavějších novinkách filmového světa.
Facebook: https://www.facebook.com/honza.uhlik
E-mail: Jan.uhlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.