Warcraft na plátnech: Colin Ferrell a Paula Patton v hlavních rolích?

Colin Ferrell Warcraft
Colin Ferrell jako Alexander Veliký ve stejnojmenném historickém filmu. Zdroj: Distributor

Colin Ferrell Warcraft

První zvěsti o hereckém obsazení do filmového světa Azerothu jsou tady. Podle informací magazínu Deadline se o role uchází Colin Ferrell a Paula Patton.

Colin Ferrell Warcraft
Colin Ferrell jako Alexander Veliký ve stejnojmenném historickém filmu. Zdroj: Distributor

Čas na vybírání hereckého obsazení do filmu ze světa Warcraftu nastal. Ačkoliv žádné castingy nebyly ohlášeny, tak začala internetová šuškanda o skrytých nabídkách Duncana Jonese pro několik málo herců z hollywoodského prostředí.

Informace magazínu Deadline odhalují, že by Azeroth mohl navštívit Colin Ferrell (Alexander Veliký) a Paula Patton (Mission: Impossible – Ghost Protocol). Colin a Paula jsou podle všeho kandidáty na hlavní role. Nejsou ale jedinými, o kterých se mluví. O menších rolích ve filmu zřejmě vyjednávají i herci jako Paul Dano (Looper), Anton Yelchin (Star Trek), Travis Fimmel (Vikings) a Anson Mount (In Her Shoes).

Paula Patton Warcraft
Od Pauly rozhodně nemůžeme očekávat roli orčice. Zdroj: Distributor

I přes to, že jsme vám nabídli teoretický děj a postavy, tak je velice těžké odhadnout, kdo by se mohl ujmout jaké role. Pokud budeme vycházet z našeho článku, tak by se Ferrell asi nejvíce hodil k Anduinu Lotharovi. Souhlasili byste s obsazením Ferrella do filmu?

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Uhlík

Narodil jsem se roku 1993. V roce 2012 jsem úspěšně absolvoval Střední průmyslovou školu v Lokti. Nyní studuji na LA Josefa Škvoreckého v Praze. Momentálně si rochním ve fantasy a sci-fi filmech a seriálech a snažím se informovat čtenáře o nejžhavějších novinkách filmového světa.
Facebook: https://www.facebook.com/honza.uhlik
E-mail: Jan.uhlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.