Všechny hry od EA budou mít multiplayer. Požaduje to její šéf

FOTO: Need for Speed Most Wanted
Jako hlavní cíl si společnost EA určila rozvíjení online multiplayeru. Zdroj: EA

Časy, kdy hry obsahoval pouze single player, tedy režim pro jednoho hráče, jsou již nenávratně pryč. To také potvrzuje Frank Gibeau, šéf Electronic Arts. Přichází revoluce v oblasti online multiplayeru?

FOTO: Need for Speed Most Wanted
Jako hlavní cíl si společnost EA určila rozvíjení online multiplayeru Zdroj: EA

Všechny tituly od EA musí zahrnovat režim online multiplayer, tím se osloví více spotřebitelů. Společnost EA nemá žádné plány, ve kterých by figurovaly nové tituly pouze s režimem singleplayer. Gibeau souhlasí s tím, aby se rozvíjel režim jednoho hráče v oblasti multiplayeru.

„Dnes všechny naše hry obsahují online aplikace a digitální služby, které z nich vytváří hry na 24 hodin, 7 dní v týdnů po celý rok, “ řekl Gibeau. Pro EA je nyní standardem online multiplayer se sociálními prvky.

Nepřehlédněte: FOTO: GRID 2 se prezentuje novými ingame screenshoty

Jako příklad uvedl hru FIFA 2013, která vychází již 28. září. Společnost EA plánuje přidat podporu pro interakci v prohlížečích nebo v mobilních přístrojích. To samé chce implementovat v budoucnu pro Madden NFL, Battlefield a další jejich tituly. Série Dead Space, která dříve byla pouze v režimu jednoho hráče, také získá kompletní online režim.

 

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Perlík

Narodil se roku 1991, vystudoval střední školu SPŠ Teplice a momentálně chodí na Bankovní institut Vysoká škola. Pro Gamezine, který patří k portálu Topzine.cz píše od července roku 2012.
Máte na něj dotaz? Kontaktovat ho můžete na emailové adrese: jan.perlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.