Vrána opět přilétá ze záhrobí. Známe režiséra i scenáristu

Smrtelní se stávají nesmrtelnými a nesmrtelní nakonec umírají. Vrána znovu přilétá a vrací mrtvé ze záhrobí. Film, za který Brandon Lee zaplatil životem, se dočká znovuoživení.

Také máte rádi vrány? Zdroj: distributor filmu

Budeme moci opět nasát gotickou atmosféru melancholie a to pod režií F. Javiera Gutiérreze. Poměrně nová tvář Hollywoodu se proslavila filmem 3 dny. Dystopický snímek o konci světa a pomstě vynesl režiséra Gutiérreze ze Španělska rovnou do Hollywoodu. Scenáristou je Jesse Wigutow, jenž spolupracoval na snímcích Ruiny a Eragon.

VIDEO: Top 5 zrození komiksových hrdinů. Sado-maso kostýmky a modré penisy vítězí

Film Vrána dostal opět zelenou poté, co zadavatelé projektu vyhráli soudní spor. Divácká základna původního filmu z roku 1994 bude mít velká očekávání. Nový režisér tedy stojí před těžkým úkolem.

Zatím ovšem není jasné, kdy se snímku dočkáme.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Matouš Márai

Narodil se roku 1987, chodil na Střední odbornou školu podnikatelskou PROSPERA v Lázni Bohdaneč, vystudoval Filozofickou fakultu na Univerzitě Pardubice, obor Humanitní studia a nyní studuje na Masarykově univerzitě, Fakultě sociálních studií, obor Mediální studia a žurnalistika. Do redakce Topzine.cz nastoupil v měsíci říjnu 2011 a píše pro rubriku Filmy a seriály.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.