VIDEO: ZombiU nabízí 15minutový gameplay v Buckinghamském paláci

Zabít zombíka zbraní na blízko není úplně jednoduché Zdroj: Ubisoft

Nedávno jste měli možnost přečíst si rozsáhlý článek o našich dojmech ze zombie survival horroru od Nintenda a nyní, týden poté, co vydal Ubisoft nový trailer, vám přinášíme velmi rozsáhlé gameplay video.


Video pochází z akce PAX, která se uskutečnila o víkendu, a zachycuje úroveň odehrávající se nikde jinde než v Buckinghamském paláci. Kdybyste si náhodou nebyli jisti ,co že se to na obrazovce děje, celé video pro jistotu komentuje producentka Ubisoftu.

Přečtěte si také: Resident Evil 6 byl ukraden. Hráč sehnal originálku a prodával ji na eBayi

Uvidíme tak, jak je možné pomocí skeneru odhalit tajnou místnost či jak jsou zbraně na blízko neúčinné (na to, co znáte z Left 4 Dead, zapomeňte). Zajímavý je taky typ zombíka, který připomíná spittera z již zmíněné hry a dá hrající producentce zabrat. Na závěr se ještě utká se zombie policistou, jakýmsi minibossem, jemuž je třeba nejprve shodit přilbu z hlavy a až poté ho zlikvidovat.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Holan

Narodil se roku 1996. O fantastiku se začal zajímat v roce 2007, když nastoupil na osmileté gymnázium. O rok později začal s psaním, když se stal spoluzakladatelem ezinu Camelot. V řijnu 2010 se stal redaktorem rubriky Hry a Fantastika na Topzine.cz, Magazínu, který vás unese.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.