VIDEO: Tomb Rider bude prequel celé série. Sledujte Laru Croft na lovu

Hra je zatím ve vývoji, nicméně už teď hráčovo oko potěší. Zdroj: Vydavatel hry

Série Tomb Raider je světoznámá, ať už nostalgicky vzpomínáte na první díl, nebo si jen v duchu představíte sexy hrdinku Laru Croft. Podívejte se na třináctiminutové demo nazvané Lov.

Hra je zatím ve vývoji, nicméně už teď hráčovo oko potěší. Zdroj: Vydavatel hry

Lara se již brzy vrátí v dalším díle a ve videu ukazuje, že už jako mladice se mohla chlubit svými akrobatickými schopnostmi. Hra totiž bude prequel k celé sérii, prožijete Lařino úplně první dobrodružství.

Samotné video je z pre-beta verze hry, takže můžeme omluvit nedokonalé animace, engine je ještě třeba poladit. Grafika jako taková ale vypadá velmi pěkně.

Čtěte také: Představujeme herní novinky na září. Nejočekávanější jsou Borderlands 2

Pamětníci si vzpomenou na první díl (nikoli chronologicky v čase, ale podle data vydání), kde už na začátku hrdinka bloudila v nepřehledných jeskyních. Přechod k naskriptované cestě je v tomto případě pro hráče příjemné zjednodušené, ale všeho moc škodí, naštěstí v pozdější části videa vývojáři odhalí trochu větší svobodu.

Hra by měl vyjít v roce 2013 na Xbox 360, Playstation 3 a také PC, na to však pouze digitálně.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Zdeněk Král
Narodil se v dubnu 1991 v Českých Budějovicích. Do roku 2010 navštěvoval pražské Gymnázium Jana Nerudy, nyní studuje na Vysoké škole ekonomické v Praze. Do redakce nastoupil v červnu 2011, od srpna 2012 se stará o herní a technologickou odnož Topzinu, magazín Gamezine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
VIDEO: Tomb Rider bude prequel celé série. Sledujte Laru Croft na lovu