VIDEO: Sledujte slavnou scénu z Matrixu vytvořenou v Source Filmmaker

Doktor z TF2 v roli agenta Smitha

Valve nedávno uvolnilo zdarma ke stažení Source Filmmaker, nástroj, pomocí kterého vznikly kupříkladu krátké filmy ze série Meet the Team. Pomocí něho tak může kdokoli animovat a natáčet uvnitř enginu Source. Internet se  přímo množí amatérskými filmečky a tento remake záchrany Morphea patří k těm nejlepším.

Video uživatele LiveCurious95 je na serveru YouTube nahráno teprve pár dní a už má na kontě přes úctyhodných 350 tisíc shlédnutí. Předělat slavou scénu z filmu sice není tak originální nápad, ale provedení je na jedničku.

Přečtěte si také: Battle.net si vybrali za cíl hackeři. Ukradli Američanům kontaktní údaje

Vše bylo vytvořeno pomocí programu Source Filmmaker, který je už nějaký pátek zdarma k dispozici na Steamu. O jeho kvalitách svědčí i fakt, že v něm tvoří sami vývojáři z Valve, vzniklo v něm kupříkladu intro k populární zombie hře L4D2.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Holan

Narodil se roku 1996. O fantastiku se začal zajímat v roce 2007, když nastoupil na osmileté gymnázium. O rok později začal s psaním, když se stal spoluzakladatelem ezinu Camelot. V řijnu 2010 se stal redaktorem rubriky Hry a Fantastika na Topzine.cz, Magazínu, který vás unese.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.