VIDEO: Pac-Man se dočkal fanouškovského filmu. Kam se hrabe Hollywood

FOTO: Pacman The MovieJedna z nejslavnějších her, která kdy spatřila světlo světa, Pac-Man, si vysloužila pozornost studia Steelhouse Digital. Výsledkem je fanouškovský film, který si trochu utahuje z hollywoodských akčňáků.


Pac-Man vyšel v roce 1980 v Japonsku a okamžitě si získal hromadu příznivců. Jednoduchý princip a nekonečná hratelnost z něj udělali kultovní pecku. Hraje se dodnes, před dvěma lety se objevil ve slavnostním Google logu, tady, a úspěšně promarnil nespočetně pracovních hodin lidí na celém světě.

Čtěte také: Prostitutka s titulem: Vydělávat sexem mě baví, nejdu ale s každým

Video je sice vysloveně parodické, ale je natočené velmi profesionálně a použité efekty vypadají úžasně. Celovečerní akčňák z toho nebude, ale pozornost nejen pacmanovských fanoušků si zaslouží. Už proto, že 22. května má Pac-Man výročí.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Zdeněk Král
Narodil se v dubnu 1991 v Českých Budějovicích. Do roku 2010 navštěvoval pražské Gymnázium Jana Nerudy, nyní studuje na Vysoké škole ekonomické v Praze. Do redakce nastoupil v červnu 2011, od srpna 2012 se stará o herní a technologickou odnož Topzinu, magazín Gamezine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
VIDEO: Pac-Man se dočkal fanouškovského filmu. Kam se hrabe Hollywood