VIDEO: Obří Windows Phone 7 je velký jako dům. Doslova

FOTO: Windows Phone 7O obřích telefonech jsme už mnohokrát psali, móda zřejmě velí, že nové telefony se musí velikostí blížit menším televizím. Dnešní mobil do výroby nepůjde, zato na náměstí v New York City zazářil.

FOTO: Windows Phone 7
Telefon z Herald Square do kapsy nestrčíte. S ostatními se vám to s trochou štěstí může podařit. Zdroj: Microsoft.com

Replika telefonu s Windows Phone 7 je sto padesátkrát  větší než opravdový telefon. Neměla jen černý displej, na LED panelech mohli návštěvníci vidět kopii uživatelského rozhraní nového operačního systému.

Podívejte se na obrovský HTC Titan!

Diváci se také mohli podívat na bitvu ve hře Plants vs. Zombies, ukázky různých programů a při nákupu telefonu získat dodatečnou slevu na aplikace Windows Phone Marketplace.

A proč vlastně telefon na Herald Square vyrostl? Microsoft začal oficiálně prodávat telefony, které představil v průběhu roku, tedy HTC Radar, Samsung Focus S, Samsung Focus Flash a HTC Titan.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Zdeněk Král

Narodil se v dubnu 1991 v Českých Budějovicích. Do roku 2010 navštěvoval pražské Gymnázium Jana Nerudy, nyní studuje na Vysoké škole ekonomické v Praze. Do redakce nastoupil v červnu 2011, od srpna 2012 se stará o herní a technologickou odnož Topzinu, magazín Gamezine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.