VIDEO: Ikea představila skříňotelevizi. Padne prý do každého obýváku

FOTO: Ikea Uppleva televizorSlavný švédský výrobce nábytku představil zajímavý koncept, který propojuje moderní televizi se skříňkou, reproduktory, DVD přehrávačem a vším dalším, co k dnešním přijímačům neodmyslitelně patří.

Cíl je jednoduchý: schovat kabely a všechno hezky zkombinovat do jednoho kusu nábytku, aby nikde nic nečouhalo a všechno leželo pěkně pohromadě. Televize má všechny moderní parametry, součástí stolku je zvukový systém 2.1 s bezdrátovým subwooferem, blu-ray přehrávač, případně úložný prostor na další přístroje. Lákavá je hlavně možnost zkombinovat si všechno v různých barvách a materiálech.

Čtěte také: Mercedes sestrojil neviditelný automobil. Maskuje se jako predátor

Výrobek má typické ikeácké sexy jméno, Uppleva [uplijeva], a od června se bude prodávat ve Stockholmu, Milánu, Paříži, Gdaňsku a Berlíně. Otázkou zůstává, jestli Ikea zůstane u svého osvědčeného konceptu, kdy si zákazníci všechno montují doma sami šroubek po šroubku. U LED televize by se tak instalace mohla výrazně protáhnout.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Zdeněk Král

Narodil se v dubnu 1991 v Českých Budějovicích. Do roku 2010 navštěvoval pražské Gymnázium Jana Nerudy, nyní studuje na Vysoké škole ekonomické v Praze. Do redakce nastoupil v červnu 2011, od srpna 2012 se stará o herní a technologickou odnož Topzinu, magazín Gamezine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.