VIDEO: Fanoušek závodních her si vyrobil kokpit s pěti obrazovkami

OBR.:Detail autaZávodní hry se poslední dobou čím dál více blíží realitě a získávají si tak spoustu nových příznivců. Časy, kdy závodní hry znamenaly jen vyhýbání se vlevo a vpravo protijedoucím autům, jsou nenávratně pryč. Podívejte se na video na TOPZINE.cz.

Sen každého fanouška závodních her, Zdroj:youtube.com.com

Některým hráčům přijde současný zážitek stále málo realistický, a tak si staví různé domácí simulátory, aby si zážitek na trati co nejvíce přiblížili realitě. Bez rizika hrozícího úrazu. Jedním z nich je i Chad Smith, který hraje hru jménem iRacing. Pohodlně usazen na sedadle, s rukama na volantu a obklopen pěti obrazovkami.

Přečtěte si také Vědci vytvořili nejlehčí materiál na světě. Přesto je celkem odolný

Jeho simulátor je dokonce vybaven i zpětnou vazbou volantu a iPhonem, na kterém běží aplikace jménem iRaceDash, která poskytuje během závodu zprávy o výkonu vozu. Vše se odehrává na pěti monitorech s rozlišením 9600×1080, fps okolo 84 a je to poháněno grafickou kartou AMD Radeon HD 6870. Na videu je vidět, jak Chad závodí na digitální předělávce Mid-Ohio Sports Car Course.

The YouTube ID of twecOsuR5Sw#! is invalid.
Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Holan
Narodil se roku 1996. O fantastiku se začal zajímat v roce 2007, když nastoupil na osmileté gymnázium. O rok později začal s psaním, když se stal spoluzakladatelem ezinu Camelot. V řijnu 2010 se stal redaktorem rubriky Hry a Fantastika na Topzine.cz, Magazínu, který vás unese.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
VIDEO: Fanoušek závodních her si vyrobil kokpit s pěti obrazovkami