VIDEO: Alternativní konec God of War. Kratos ušetří jen Morgana Freemana

OBR.: Kratosova hlavaSkupina tvůrců videí How It Should Have Ended si vzala na paškál další hru. Tentokrát se do jejich spárů dostal hit posledních posledních let na konzoli Playstation, God of War, a jeho hrdina Kratos tentokrát nebude mít slitování s nikým. Kromě jednoho člověka.

V době vydání již čtvrtého pokračování této krvelačné herní série se internet plní fun-videy a různými debatami, kam by se další díly měly ubírat. Je pravdou, že při rychlosti, s jakou se Kratos zbavuje božstev na Olympu a dalších postav řecké mytologie, mu již pomalu nezbyde na Balkánském a Peloponéském poloostrově nikdo, koho by mohl bezcitně popravit.

Podívejte se na VIDEO: Assassins Creed má alternativní konec. Altaïr umírá skokem z katedrály

Otázka tedy je, kam zamíří v dalších dílech. Uvidíme, zda se porozhlédne po dalších koutech světa, například po Egyptě, či se utká s Thorem ze severské mytologie. Třeba se tvůrci ze studia Santa Monica ještě zamyslí a nakonec v nejnovějším pokračování God of War: Ascension uvidíme alespoň Morgana Freemana.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Tadeáš Kubů

Narodil jsem se v Praze v lednu roku 1990. Po vystudování jazykově zaměřeného gymnázia v Radotíně jsem se přihlásil na studium Politologie na VŠE v Praze, kde studuji i v současnosti. Na Topzine.cz mi byly svěřeny povinnosti zástupce editora rubriky Technologie a hry. Mou specialitou jsou PC hry a mobilní telefony, což je společně a sportem i moje největší hobby.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.