V Tomb Raiderovi měla fungovat jízda na koni. Tvůrci si to ale rozmysleli

Jeden z uniklých artworků zobrazoval Laru na koni Zdroj: reprofoto YouTube.com

Nestává se to často, že by vývojáři mluvili o tom, co ze hry odstranili, ještě předtím, než vůbec oficiálně vyšla. V Crystal Dynamics se však už nyní rozpovídali o tom, jaký nový Tomb Raider být mohl, ale nebude.

Jeden z uniklých artworků zobrazoval Laru na koni Zdroj: reprofoto YouTube.com

Na jednom z uniklých artworků byla Lara s lukem na koni. Vývojáři se ale rozhodli zvíře ze hry vyškrtnout, přestože by kůň poskytoval rychlý pohyb po ostrově. Karl Stewart se nechal slyšet, že „kůň by naznačoval příliš open-world hru“, což nový Tomb Raider nebude.

Přečtěte si také: Project Eternity bude nové RPG od Obsidianu. Samo si na sebe vydělalo

Dalším prvkem, který vývojáři k nelibosti hráčů odstranili, je malá holčička, která měla s Larou putovat a dělat jí jakéhosi sidekicka. Hráči tak měli mít možnost podívat se na hlavní hrdinku zase z trochu jiného úhlu. Tuhle změnu ovšem vývojáři nijak neodůvodnili.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Holan

Narodil se roku 1996. O fantastiku se začal zajímat v roce 2007, když nastoupil na osmileté gymnázium. O rok později začal s psaním, když se stal spoluzakladatelem ezinu Camelot. V řijnu 2010 se stal redaktorem rubriky Hry a Fantastika na Topzine.cz, Magazínu, který vás unese.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.