V listopadu vyjde Rockstar Games Colletion balíček obsahující i GTA

OBR.: GTA 4 - Ballad of Gay Tony

Společnost Rockstar Games připravuje pro hráče svých her obsahově zajímavý balíček. O co vlastně jde? Jedná se o kompilaci hned několika her.

FOTO: Rockstar Games Collection
Vydání několika her v jednotném balíčku je zajímavým nápadem, zvláště pro hráče, kteří je prozatím nevlastní Zdroj: rockstar

V jednotném balíčku si tak hráči mohou pořídit GTA: Episodes from Liberty City, LA Noire, Midnight Club: Los Angeles kompletní edici a Red Dead Redemption. To vše bude k dispozici pro majitele PS3 a Xboxu 360.

Čtěte také: Vybrali jsme 8 nejlepších her, které si můžete zahrát na LAN párty

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City obsahuje navíc doplňky pro Grand Theft Auto IV, a to Lost and Damned a Ballad of Gay Tony. V případě kompletní edice Midnight Club: Los Angeles získají zájemci zakoupením i DLC balíček South Central a další doplňky. Není jasné, zdali budou obsahovat i ostatní hry nějaký DLC doplněk.

Rockstar kolekce by měla vyjít v listopadu za 60 dolarů, což znamená, že hráči za mimořádný balík her zaplatí v přepočtu 1.160 Kč.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Perlík

Narodil se roku 1991, vystudoval střední školu SPŠ Teplice a momentálně chodí na Bankovní institut Vysoká škola. Pro Gamezine, který patří k portálu Topzine.cz píše od července roku 2012.
Máte na něj dotaz? Kontaktovat ho můžete na emailové adrese: jan.perlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.