Ubisoft přijde se zajímavými nápady, aby zabránil stereotypnosti série AC

Assassin's Creed IV se opět objeví na PC později. Zdroj: Oficiální stránky

Každý rok nový díl Assassin´s Creed? Je to možné. Alespoň podle kreativního ředitele ze společnosti Ubisoft. O této tematice se více rozhovořil pro OXM.

FOTO: Assassin´s Creed IV. Black Flag
Ubisoft má v rukávě spoustu zajímavých nápadů. Zdroj: Oficiální stránky hry

Přibývá her, které si přivlastňují trend typický pro sportovní hry, kdy se tituly vydávají každý rok. Kreativní ředitel Jean Guesdon je však přesvědčený, že tato skutečnost u série Assassin´s Creed nebude mít vliv na kvalitu, tudíž ani na hráče. Věří, že Ubisoft má dobrou představivost i prostředky k udržení kvality celé série.

Dal najevo, že úkolem vývojářů je překvapovat hráče a přinést jim nové, odlišné nápady. Snaží se rozvíjet velikost světa, vytvářet nová nastavení, posouvat herní technologii a připravovat nové postavy, ať už hlavní hrdiny nebo vedlejší role. Potlačil jakékoli obavy z toho, že by mohli být hráči unaveni z nastoleného trendu.

Původně byl nově ohlášený titul Assassin´s Creed IV: Black Flag pouhým vedlejším produktem, ale jak se rozvíjela myšlenka a zdůrazňovala se pirátská tematika, přešel v hlavní vývojářskou činnost. Rozsah myšlenky, její svěžest a nová inovace byly základními kameny jeho vzniku.

Jak tento problém vidíte vy? Je to dobře, že se vývojářské společnosti snaží zaplnit herní trh novými tituly?

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Perlík
Narodil se roku 1991, vystudoval střední školu SPŠ Teplice a momentálně chodí na Bankovní institut Vysoká škola. Pro Gamezine, který patří k portálu Topzine.cz píše od července roku 2012. Máte na něj dotaz? Kontaktovat ho můžete na emailové adrese: jan.perlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Ubisoft přijde se zajímavými nápady, aby zabránil stereotypnosti série AC