Hra o trůny se vrací v novém traileru. Krev bude opět téct proudem

FOTO: Game-of-ThronesSedm království zažije tu nejkrutější zimu. Podívejte se na nový trailer druhé série oceňovaného seriálu Hra o trůny.

FOTO: Game-of-Thrones
Válka o trůny se vrací, Zdroj: distributor seriálu

Kdo zhlédl první řadu seriálu Hra o trůny, ten jistě s nedočkavostí sledoval každou novinku o sérii nadcházející. A nyní se zdá, že je zde novinka zásadní. Trailer.

Ten nám toho příliš neodhaluje, ale v některých případech méně znamená více. Hra o trůny nepotřebuje akční záběry a zběsilou muziku. Zde se hraje na vaši zvědavost, váš strach a řekl bych i bezmoc jakkoliv do děje zasáhnout.

Naučte se řeč Dothraků ze seriálu Hra o trůny

Musím se přiznat, že s tempem umírání, které v prvních deseti dílech nastalo, se bojím, že do konce seriálu nezůstane nikdo. Přesto je každému, kdo četl knihu, jasné, že hlavní zápletka teprve přichází. Bílí chodci se probouzí a Noční hlídka ani zdaleka nemá dostatek sil, aby jim dlouho vzdorovala.

FOTO: Hra o trůny
Boje budou opět kruté

Seriál si svou slávu získal především díky tomu, že si absolutně nebere servítky a neohlíží se na mravní kodexy. Nevyhýbá se nahotě, incestu a spoustě, spoustě krve.

Intriky jednoho přítele proti druhému, touha po moci, která změní i ty dobré a ještě více zkazí ty zlé. Všechno působí dojmem takhle by to asi vážně nějak bylo. A víte co? Ono to takhle dříve opravdu bylo.

Premiéra druhé řady Hry o trůny stanovena. Těšte se na duben 2012

Komu by to nestačilo, je zde dlouhověký nepřítel, nebo bych spíš měl říci nepřátelé, protože vojenské i politické machinace se stahují jako pomyslná smyčka kolem téměř všech rodů a národů.

Chcete-li poodhalit roušku tajemství, jež se skrývá za Zdí, nebo jen doufat, že někdo přijde k rozumu a lidé se spojí, sledujte druhou sérii. Jedno je jisté – krve bude ještě opravdu hodně a happyendu se jen tak nedočkáme.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

René Červený

Narozen 17.8. 1991 v Praze, kde také strávil a stále tráví celý svůj život. Nyní ve čtvrtém ročníku SŠ oboru IT, dále by chtěl nastoupit na VŠ Sociálních věd. Do týmu Topzine.cz se dostal během zimy 2011.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.