Trailer k novému hororu The Quiet Ones, aneb jak vytvořit poltergeista

quiet-ones-nahledLionsgate narukuje s novým hororem ze své dílny. Tentokrát film založený na skutečných událostech poukáže na to, že zahrávat si s duchovními silami se příliš nevyplácí.

Děj filmu The Quiet Ones se bude točit okolo neortodoxního doktora, který se rozhodne s nejlepšími studenty udělat přelomový experiment – vytvořit poltergeista. I přes vědomost strašlivých následků se pustí tým do série pokusů a začne cítit, že vše není tak, jak by mělo být.

Režie filmu se chopil John Pogue (Loď duchů). Velel malé skupince herců v čele s Jaredem Harrisem (Sherlock Holmes: Hra stínů), Samem Claflinem (Hunger Games: Vražedná pomsta) a Olivií Cooke (Blackout). Jeden z prvních letošních hororů přijde do kin 25. dubna.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Uhlík
Narodil jsem se roku 1993. V roce 2012 jsem úspěšně absolvoval Střední průmyslovou školu v Lokti. Nyní studuji na LA Josefa Škvoreckého v Praze. Momentálně si rochním ve fantasy a sci-fi filmech a seriálech a snažím se informovat čtenáře o nejžhavějších novinkách filmového světa. Facebook: https://www.facebook.com/honza.uhlik E-mail: Jan.uhlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Trailer k novému hororu The Quiet Ones, aneb jak vytvořit poltergeista