Trailer k filmu Djinn. Prohlédněte si horor z arabského prostředí

djinn
Dočká se Djinn stejného uznání jako Hooperovo klasiky? Zdroj: distributor

djinnNeobvyklá kombinace hororu s prostředím Spojených arabských emirátů nám umožní prohlédnout si klasická strašidla z tamějších povídaček. Režie filmu se zhostil slavný tvůrce hororů Tobe Hooper.

Už to mohlo vypadat, že Tobe Hooper pověsil své režírování hororových snímků na hřebík. To se ale nestalo a režisér hororů jako Texaský masakr motorovou pilou (1974) a Poltergeist (1982) se vrací se zajímavým tématem v ještě zajímavějším prostředí.

Film se bude točit okolo mladého páru, který se vrací domů z cesty po Spojených státech a rozhodne se pro koupi nového bytu. Bohužel pro ně si vyberou tu nejhorší možnou variantu v podobě domu postaveném na původní djinnské vesnici a to se mystickým stvořením vůbec nelíbí. Začíná boj o přežití.

djinn
Dočká se Djinn stejného uznání jako Hooperovo klasiky? Zdroj: distributor

Hlavní projekce filmu proběhne na filmovém festivalu v Abu Dhabi. O tom, jestli uvidíme snímek i v našich kinech, rozhodne pouze úspěšnost na zmíněném festivalu.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Uhlík

Narodil jsem se roku 1993. V roce 2012 jsem úspěšně absolvoval Střední průmyslovou školu v Lokti. Nyní studuji na LA Josefa Škvoreckého v Praze. Momentálně si rochním ve fantasy a sci-fi filmech a seriálech a snažím se informovat čtenáře o nejžhavějších novinkách filmového světa.
Facebook: https://www.facebook.com/honza.uhlik
E-mail: Jan.uhlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.