Trailer k filmu Bad Ass. Danny Trejo se stane hrdinou z lidu

Populárního dvouminutové video z Youtube o muži, který se porval v autobuse, se stane celovečerním filmem. Danny Trejo v roli vietnamského veterána je opět povolán hájit spravedlnost.

Danny trhej!, Zdroj: YouTube.com

Není o tom pochyb, Hollywood je zvrácený. Začátkem minulého roku se na YouTube objevilo video o rvačce v městském autobuse. Vietnamský veterán Thomas Bruso (67 let) v konfliktu s Afroameričanem (50 let) obletěl svět jako vítr. Video má nyní 5 miliónů zhlédnutí. Rvačka byla celkem jednoduchá a skončila zlomeným nosem zmíněného Afroameričana.

Fotky: Barbar Conan. Podívejte se přímo na natáčení akčního fantasy.

Nyní přijde ona zvrácenost. Film je označen štítkem dle skutečné události, věci se však trochu zkomplikovaly. V příběhu scenáristy a režiséra Craiga Mosse se Frank Vega vrací pokojně domů. Navzdory narážkám party skinheadů je stále vyrovnaný a s klidem v hlase jim říká, že nechce problémy.

Nakonec je vyprovokován a holohlavé kluky srovná do latě. Frank je najat vládní agenturou, aby chránil spravedlnost. V tu samou chvíli se dozví o vraždě svého nejlepšího přítele a film se stává kombinací snímků Machete a Desperado.

Kromě Dannyho Treja uvidíme také hvězdy Charlese S. Duttona a Rona Perlmana.

Pokud si odmyslíme slogan natočeno dle skutečné události, můžeme se těšit na oddechovou akční podívanou.

Bad Ass

Akční
USA, 2011

Režie: Craig Moss

Hrají: Ron Perlman, Danny Trejo, Craig Sheffer, Jillian Murray, Winter Ave Zoli, Charles S. Dutton, Richard Riehle, Patrick Fabian, Duane Whitaker, Harrison Page

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.