Trailer filmu Paranormal Activity 4: Čeká nás posun na vyšší level

Jste příznivci Paranormal Activity? Pak je tu pro vás už čtvrtý díl této hororové série. Podívejte se na oficiální trailer s českými titulky.

Nízkorozpočtový projekt Paranormal Activity chystá již čtvrtý snímek, a to díky vysokým ziskům z předchozích dílů. Celkový rozpočet prvních třech dílů byl okolo 8 milionů dolarů a filmy celkem vydělaly přes 450 milionů dolarů.

Režii zde zajistí Henry Joost a Ariel Schulman, stejně jako v předchozím, třetím snímku. Ve čtyřce si opět zahraje Katie Featherston, nováčky budou Dianna Agron (známá jakožto roztleskávačka ze seriálu Glee) a také Brady Allen. Premiéra je stanovena na 18. listopad 2012.

Nepřehlédněte: Trailer filmu Poslední výkřik. Iveta Bartošová v hlavní roli

Druhý a třetí snímek se odehrávaly před prvním, zato čtvrtý díl je zakomponován právě do roku 2011, což v něm dovoluje použít jakoukoli moderní technologii.

Trailer nám nabídne ze začátku okoukané záběry z předchozích snímků, což nepůsobí zrovna dobře, především pro fanoušky tohoto filmu.

Od poloviny se ale vše zlomí a trailer konečně dostává děj. Na scéně se totiž objevuje mladá teenagerka, která zajistí jednu z hlavních rolí. Posun této série je vidět, a pokud se toho budou tvůrci držet i v dalších navazujících filmech, fanoušci budou spokojeni.

Paranormal Activity 4

Horor
USA , 2012

Režie: Henry Joost, Ariel Schulman
Hrají: Katie Featherston, Dianna Agron, Brady Allen

Premiéra v ČR: 18. listopadu 2012

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Martin Pevný
Narodil se 18. září 1994 v Praze. Třetím rokem studuje obor Informační technologie na SOŠ. Mimo články překládá trailery, reportáže i rozhovory. Fan-page: https://www.facebook.com/pages/Martin-Pevn%C3%BD/140756682633459?ref=hl Můžete ho kontaktovat na mailu: pevny@seznam.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Trailer filmu Paranormal Activity 4: Čeká nás posun na vyšší level