Střepy snů vypustili LITE verzi

Obálka, Zdroj: strepysnu.cz

Stylově o půlnoci 1. května dal k dispozici tým Midnight Theatre první hratelnou LITE verzi stolní hry Střepů snů. Informaci na serveru strepysnu.cz za autory zveřejnil Matouš Ježek.

Obálka, Zdroj: strepysnu.cz
Obálka, Zdroj: strepysnu.cz

„Jedná se o zkrácenou verzi, na které si můžete vyzkoušet základní mechaniky, přečíst si, jak systém funguje a jak přistupuje k hraní,“ vysvětlil Ježek a dodal: „Kniha vás provede zkrácenou přípravou hry, vytvoříte si vlastní postavy a nakonec sehrajete váš vlastní příběh.“

Plná verze deskové hry pro 2 až 6 lidí má oficiálně vyjít v létě 2009. První veřejná hra je naplánována na 16. července na pardubickém GameConu, který je považován za nejstarší český con zaměřený převážně na rolové (RPG), moderní deskové a karetní společenské hry.

„Hráči Střepů snů budou mít jednu postavu v příběhu a společně o svých postavách budou vyprávět příběh. Postavy ze Střepů snů mají své sny a touhy. Každá chce nebo musí něco dokázat,“ popisují vývojáři hry na strepysnu.cz.

V lednu již autoři zveřejnili zdarma první kapitolu, která je k dispozici zde.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Martin Peška
Autor je šéfredaktorem magazínu TOPZINE.cz. V Praze vystudoval sociální a mediální komunikaci a v Olomouci žurnalistiku. Od roku 2008 působil v PR, kterému se věnuje jakožto nezávislý konzultant dodnes. Jeho velkou vášní je vlastní sbírka pivních sklenic.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Střepy snů vypustili LITE verzi