Star Wars 7: Benedict Cumberbatch má být podle zvěstí záporákem

Cumberbatch Star Trek
V roli Khana sklidil Cumberbatch velký úspěch. Zdroj: Distributor

cumberbatch-star -trek-khanDalší zvěst o hereckém obsazení do nového Star Wars je na světě. Možným představitelem neznámé role ve filmu by se měl stát Benedict Cumberbatch.

Cumberbatch Star Trek
V roli Khana sklidil Cumberbatch velký úspěch. Zdroj: Distributor

List spekulací o nových tvářích, kteří možná sehrají svou část v připravovaných Hvězdných válkách J.J. Abramse, se rozrostl o další jméno. Hvězda filmu Star Trek: Do temnoty Benedict Cumberbatch zřejmě z criospánku zavítá přímo do fantastického světa Star Wars.

Hlavní příčinou domněnky se stalo zrušení Benedictovo účasti v připravovaném hororu Guillerma del Tora Crimson Peake. Donedávna nebylo jasné, proč Cumberbatch z projektu sešel. Role ve Star Wars by byla dostatečným důvodem pro zrušení svého hereckého příslibu.

Dalšími drobnými indiciemi jsou náznaky v dřívějších rozhovorech při propagaci posledního Star Treku, kde si Benedict zahrál zásadní roli záporáka Khana. „Už jsem se ho (Abramse) ptal , jestli bych mohl být světelný meč a jednáme spolu o tom,“ zavtipkoval v jednom ze svých předešlých rozhovorů.

Cumberbatch Sherlock
Nejvíce se Benedict proslavil v seriálu Sherlock jako hlavní představitel. Zdroj: Distributor

Prozradil také, že jeho dětství je úzce spjato s původními filmy a vždy si přál být Hanem Solem. Že by se mu to alespoň částečně splnilo v podobě role syna Hana Sola?

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Uhlík
Narodil jsem se roku 1993. V roce 2012 jsem úspěšně absolvoval Střední průmyslovou školu v Lokti. Nyní studuji na LA Josefa Škvoreckého v Praze. Momentálně si rochním ve fantasy a sci-fi filmech a seriálech a snažím se informovat čtenáře o nejžhavějších novinkách filmového světa. Facebook: https://www.facebook.com/honza.uhlik E-mail: Jan.uhlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Star Wars 7: Benedict Cumberbatch má být podle zvěstí záporákem