Srpnové knižní novinky fantasy i horor – Katakomby nebo Čertova bažina

Jana Rečková - Labyrint u Mrtvého ženicha
populární tuzemská autorka Jana Rečková zve čtenáře do Labyrintu u Mrtvého ženicha. Zdroj: výřez knižní obálky.

Literární fantastika své věrné ctitele a fanoušky potěšila i v průběhu dlouhých letních dní. Nakladatelé si pro ně připravili plnou náruč literárních nováčků. Čtenáři si užijí další Asylum, Odkaz černé dýky i Švadrlíkovy horory.

Madeleine Rouxová: Katakomby

Madeleine Rouxová: Asylum 3 - Katakomby
Zdroj:knižní obálka.

Odkud není cesty zpět…

Poslední rok na střední škole je pryč. Po všem, co spolu prožili, se an, Abby a Jordan těší na společný výlet a nehodlají se trápit tím, co bude, až skončí léto. Ale cestou za Jordanovým strýcem do New Orleansu si naši tři přátelé všimnou, že je sleduje červený sporťák. Pak začnou Danovi přicházet zprávy od někoho, od koho by je vůbec nečekal – od člověka, který zemřel o loňském Halloweenu.

Jak se podivné události stupňují, Dan zjišťuje, že to, co se mu přihodilo loni, nebyla jen shoda okolností, ale osud, který spojuje Dana se skupinou lidí, kteří si říkají Řezbáři kostí a jsou fascinováni známými zabijáky z minulosti. Dan musí udělat vše, co je v jeho silách, aby tento výlet přežil. I třetí kniha série Asylum je doplněna mysteriózními dobovými fotografiemi.

Vydalo nakladatelství Jota 2. srpna 2017.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Olga Buriánková

Narodila jsem se roku 1976 v Benešově. Od šesti let přebývám v Praze, kde jsem absolvovala gymnázium, chvilku studovala na 1. LF UK, na právech v Brně a teď se snažím zdolat magisterskou sociální a mediální komunikaci. Moje nejoblíbenější činnost je četba, snažím se psát, trochu malovat a trávit volné chvíle v milé společnosti.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.