Sony připravuje crossover bojovku. Hrdinové z PS stanou proti sobě.

Ratchet: Crack in TimeNa konzolích není o bojovky nouze, a nyní se do tohoto žánru chystá vkročit Sony s připravovanou crossover řežbou. V připravované hře si bude možné vyzkoušet, jaké by to bylo, kdyby se klasičtí hrdinové z PlayStationu postavili proti sobě.

Ratchet: Crack in Time
Ratchet se jen tak před něčím nezastaví, ale dokáže si poradit s Kratosem? Zdroj:uk.playstation.com

První zmínky o této připravované bojovce se objevily již minulý měsíc na GDC. Nyní Sony rozeslala některým hráčům dotazníky, v nichž se mimo jiné ptá i na jejich názor na název hry PlayStation All-Stars Battle Royale. Tento crossover by měly mít na starost studia SuperBot Entertainment a Sony Santa Monica.

Čtěte také: Vybrali jsme 8 nejtěžších bossů z her. Vévodí jim mechanický Hitler

Koncept hry by měl být podobný hitu Super Smash Bros Brawl z Nintenda Wii. V různých arénách by tak proti sobě měly stanout všechny důležité postavy z PlayStation universa. Sackboy z Little Big Planet proti Ratchetovi s Clankem? Nathan Drake proti Kratosovi, který má na svědomí smrt nemála bohů? Oficiální oznámení by mělo přijít zanedlouho na E3.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Holan
Narodil se roku 1996. O fantastiku se začal zajímat v roce 2007, když nastoupil na osmileté gymnázium. O rok později začal s psaním, když se stal spoluzakladatelem ezinu Camelot. V řijnu 2010 se stal redaktorem rubriky Hry a Fantastika na Topzine.cz, Magazínu, který vás unese.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Sony připravuje crossover bojovku. Hrdinové z PS stanou proti sobě.