Sony chce nejspíše vydělat na válce konzolí. Chystá o ní film

Playstation 3
Nástupce Playstationu 3 se pomalu blíží Zdroj: Sony

Válka konzolí tu vždycky byla a bude, s každou novou generací navíc začne nanovo. Každý ze tří velikánů se samozřejmě snaží přetáhnout na svoji stranu co nejvíce fanoušků, a tak spolu Microsoft, Sony a Nintendo neustále válčí. 

 

Playstation 3
Nástupce PlayStationu 3 se pomalu blíží Zdroj: Sony

A právě o tom by měl pravděpodobně být nový film od Sony Pictures. Tento rok vyjde WiiU a ten příští nejspíše další generace PlayStationu a Xboxu, proto se jedná o velmi aktuální téma, i když Sony ještě žádné oficiální prohlášení ohledně filmu nevydala. Dne 23. srpna si ovšem společnost zaregistrovala 18 webových adres, přičemž se jedná o různé variance na název Console Wars Movie.

console-war.net; console-warmovie.com; console-wars.net; console-warsmovie.com; consolewar-movie.com; consolewar-movie.net; consolewar.net; consolewarmovie.com; consolewars-movie.com; consolewars-movie.net; consolewarsmovie.com; theconsolewar-movie.com; theconsolewar-movie.net; theconsolewar.net; theconsolewarmovie.com; theconsolewars-movie.com; theconsolewars-movie.net; theconsolewarsmovie.com

Přečtěte si také: RECENZE: V Mario Kart 7 na Nintendo 3DS se vyřádíte i bez řidičáku

Původně se také spekulovalo o tom, že se jedná o trik na propagaci PlayStationu 4, domény ovšem byly zaregistrovány pobočkou Sony Pictures Entertainment, která vytváří filmy, nikoli pod Sony Computer Entertainment. Všechny uvedené internetové adresy jsou ke dnešnímu dni stále prázdné.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Holan

Narodil se roku 1996. O fantastiku se začal zajímat v roce 2007, když nastoupil na osmileté gymnázium. O rok později začal s psaním, když se stal spoluzakladatelem ezinu Camelot. V řijnu 2010 se stal redaktorem rubriky Hry a Fantastika na Topzine.cz, Magazínu, který vás unese.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.