Série Tron znovu ožívá. Disney oznámil třetí díl a jeho scenáristu

Po úspěšném seriálu Tron: Uprising přichází další filmová verze. Disney oznámil pokračování, které má navazovat na předchozí díl z roku 2010. Studio jedná se scenáristou Jessem Wigutowem.

Jeff Bridges kraluje prvnímu i druhému dílu. Zdroj: Falcon

Téměř třicet let svět Trona odpočíval v pokoji. Film se stal legendou a snem geekovské komunity osmdesátých let. Film se ale vrátil a stejně jako v prvním díle byl obsazen nezapomenutelný Jeff Bridges.

Po úspěchu TRON: Legacy 3D se tak chystá další díl. Scenáristou by se měl stát Jesse Wigutow, nahrazující předchozí volbu studia Davida DiGilia. Wigutow má za sebou z celovečerních filmů zatím jen drama Tak to chodí. Režii bude mít podle všeho na starost Joseph Kosinski, ačkoliv smlouva ještě není podepsaná. Kosinski stojí mimo jiné za druhým dílem Trona a nyní režíruje očekávaný sci-fi film Nevědomí (Oblivion) s Tomem Cruisem v hlavní roli.

Přečtěte si i recenzi druhého dílu s názvem TRON: Legacy 3D

Zápletka zatím nebyla vyzrazena a spekuluje se, že příběh bude provázán se seriálem Tron: Uprising. Nechme se tedy překvapit.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Matouš Márai

Narodil se roku 1987, chodil na Střední odbornou školu podnikatelskou PROSPERA v Lázni Bohdaneč, vystudoval Filozofickou fakultu na Univerzitě Pardubice, obor Humanitní studia a nyní studuje na Masarykově univerzitě, Fakultě sociálních studií, obor Mediální studia a žurnalistika. Do redakce Topzine.cz nastoupil v měsíci říjnu 2011 a píše pro rubriku Filmy a seriály.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.