Seriál Gotham má svůj oficiální trailer. Dočkáme se Catwoman i Riddlera

FOTO: Gotham

Gotham je příběh o padouších a dobrácích ze světa DC komiksu. Odhaluje úplně novou kapitolu, kterou ještě nikdy nikdo nevyprávěl. Zaměří se na policistu, který žije v nebezpečně zkorumpovaném městě a balancuje na hraně, a na zrod jednoho z největších superhrdinů současnosti.

Seriál založený na příběhu Batmana se zaměří na raný život detektiva Jima Gordona, kterého si zahraje Ben McKenzie. Stanice Fox nedávno zveřejnila jména dalších herců.

Patří mezi ně například Robin Lord Taylor, který si zahraje Oswalda Cobblepota, známého jako Penguin. Sean Pertvee ztvární oblíbeného sluhu Alfreda a Zabryna Guevara obsadí roli Gordonovy kapitánky.

Jada Pinkett Smith se objeví jako postava Fish Mooney, působivá, prchlivá a notoricky sadistická šéfka gangu a zároveň majitelka nočního klubu, která má schopnost číst lidi jako otevřené knihy.

Jako snoubenku Gordona Barbaru Kean uvidíme Erin Richards, známou ze seriálu Cena za lidskost.

Seriál má mít premiéru tento podzim.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Anna Bílá

Autorka je redaktorkou rubriky Film na magazínu TOPZINE.cz. Studuje obor Žurnalistika na Univerzitě Palackého v Olomouci. Mezi její záliby patří historický film a hudba.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.