Samuel L. Jackson je nadšený ze Star Wars VII. Doufá v návrat Mace Windu

Kdyby tvůrci nabídli Samuelu L. Jacksonovi, aby se opět objevil ve Star Wars, zřejmě by to přijal. Podle svých slov tento svět vždy miloval.

Uvidíme opět Mace Windu v akci? Zdroj: 20th Century Fox

Samuel L. Jackson v rozhovoru pro E! News projevil z pokračování Star Wars velké nadšení. A protože se jednoznačně neví, jestli ve třetí epizodě Mace Windu zahynul, umí si Jackson návrat své postavy lehce představit. Buď jako jednorukého Jedie nebo i jeho hologram, jako tomu bylo v případě mistra Yody. V podstatě je mu jedno jak, hlavně, když bude moct být součástí Star Wars.

Protože jak říká: „Prostě to miluji, vždycky jsem to miloval, tu myšlenku, že je tu někde celá civilizace, která je stejně zábavná, rozmanitá a divoká jako naše.“

Čtěte také: Tarantino i Spielberg odmítli režírovat novou trilogii

Premiéra prvního ze tří nových filmů o Star Wars je podle studia naplánovaná na rok 2015 a další s ročním rozestupem. Podle ohlasů na citovaný rozhovor by byl Samuel L. Jackson pro mnoho diváků velkým důvodem zajít do kina.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Veronika Šenková
Narodila se 29.6.1966 v Kutné Hoře. Vystudovala VOŠ Sociálně právní v Praze a VOŠ Řídící systémy podniku v Čáslavi. Dříve pracovala jako zdravotní sestra JIP a nyní pracuje jako kancelářská krysa v Kolíně. Zajímá ji a baví skoro vše, co se na světě dá nalézt. Nebaví jí jen to, co ještě neobjevila.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Samuel L. Jackson je nadšený ze Star Wars VII. Doufá v návrat Mace Windu