Samsung představil Galaxy Camera. Fotoaparát a mobil v jednom

FOTO: GALAXY Camera
Tohle je i zároveň i mobil, opravdu. Zdroj: Samsung

Novinka byla představena na konferenci v Německu, a Samsung trochu neskromně očekává, že zamíchá vžitými představami o produktových kategoriích.

FOTO: GALAXY Camera
Tenhle foťák je z druhé strany k nerozeznání od obyčejného mobilu. Zdroj: Samsung

Galaxy Camera spojuje klasický kompaktní fotoaparát a mobilní telefon. Parametry obou zařízení jsou docela dobré, uvidíme, jestli si zařízení najde cestu k takovému množství uživatelů, jaké korejský gigant očekává.

[table id=2 /]

Nápad je to velmi zajímavý, otázkou je cena, která v době uvedení zůstává neznámá. V případě, že by výrazně převyšovala cenu jak samotného fotoaparátu, tak kvalitního mobilu, hrozí, že uživatelé radši sáhnou po jednotlivých zařízeních než po kombinaci.

Nepřehlédněte: Kdy vyjde nový iPhone 5? Datum vydání prý připadne na září

Vzhledem k mnoha možnostem vyplývajícím z připojení k mobilní síti a internetu ale určitě fotografové ocení automatické zálohy do cloudu nebo možnost upravovat a sdílet své výtvory přímo z fotoaparátu.

Zezadu vypadá přístroj jako klasický, byť trochu zvláštně tvarovaný smartphone
Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Zdeněk Král

Narodil se v dubnu 1991 v Českých Budějovicích. Do roku 2010 navštěvoval pražské Gymnázium Jana Nerudy, nyní studuje na Vysoké škole ekonomické v Praze. Do redakce nastoupil v červnu 2011, od srpna 2012 se stará o herní a technologickou odnož Topzinu, magazín Gamezine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.