Ryan Reynolds vyjadřuje obavy ohledně filmu Deadpool. Dočkáme se ho?

Deadpool
Žádné břitvy vystupující z rukou. Tak by měl vypadat správný Deadpool. Zdroj: Marvel.com

Ryan Reynolds, představitel Deadpoola ve filmu X-Men Origins: Wolverine, vyjádřil své obavy ohledně samostatného filmu. Scénáristé se nemohou rozhodnout pro finální verzi.

Ten kdo doposud neznal Deadpoola, tak se o jeho existenci dozvěděl z prvního sólo filmu Wolverina. Komiksová předloha postavy však nesplňuje podobu Deadpoola na konci filmu. V komiksovém světě nemetá z očí lasery, ale dostane se mu pouze regenerace, tedy nesmrtelnosti, skrz Loganovu DNA. Navíc jeho hlavním znakem je pomatení a bláznivé chování přerůstající až v černý humor. Ten jsme ve filmu X-Men Origins rozhodně neviděli.

To se zřejmě stalo největším problém pro scénáristy, kteří se sami zahnali do kouta. Ryan Reynolds si postěžoval na neblahý průběh realizace filmu a nerozhodnost tvůrců. „Film je jednu chvíli na živu a v druhé skomírá, poté je opět naživu a zase mrtvý. Je to jako můj nejhorší partnerský vztah, který jsem kdy měl.“

O film, který by se zabýval veřejně označovaným antihrdinou, se zatím nikdo nepokusil. Přitom se jedná o velice pestrou paletu nápadů, kde by se bez nákladného grafického zpracování dalo leccos zrealizovat. Oficiálně tedy žádné dílo nevzniklo, ale samotní fanoušci neváhali a postarali se o krátkometrážní film s dokonalým vyobrazením Deadpoolovo charakteristiky.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Uhlík

Narodil jsem se roku 1993. V roce 2012 jsem úspěšně absolvoval Střední průmyslovou školu v Lokti. Nyní studuji na LA Josefa Škvoreckého v Praze. Momentálně si rochním ve fantasy a sci-fi filmech a seriálech a snažím se informovat čtenáře o nejžhavějších novinkách filmového světa.
Facebook: https://www.facebook.com/honza.uhlik
E-mail: Jan.uhlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.