Real Racing 3 se objeví zdarma na iOS. Ochutnejte atmosféru v launch traileru

FOTO: Real Racing 3

Třetí pokračování úspěšného závodního simulátoru se blíží. Majitelé iOS se mohou těšit na rychlá a vymazlená závodní auta. Nové launch video hru blíže představuje. Ochutnejte vůni spálených gum.

Vývojáři z Firemint slibují realistickou zábavu plnou skutečných tváří, včetně závodních okruhů. Své závodnické schopnosti předvedete za volantem aut jako Porsche, Dodge, Bugatti, Audi a Lamborghini. Nechybí ani multiplayer, ve kterém změříte své síly s ostatními závodníky.

Nepřehlédněte: Mass Effect 3: Reckoning byl uveden teaserem. Potěší multiplayerové hráče

V případě nechtěných havárií se hráči budou muset vypořádat s poškozováním auta, které se projeví na karosérii, ale také na funkčnosti motoru. Opravování bude možné provádět po závodech za peníze, které v nich získáte.

Real Racing 3 přináší závodní atmosféru do vašich iPadů a iPhonů. Hra bude dostupná ke stažení již zítra. K mání bude navíc zadarmo.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Perlík
Narodil se roku 1991, vystudoval střední školu SPŠ Teplice a momentálně chodí na Bankovní institut Vysoká škola. Pro Gamezine, který patří k portálu Topzine.cz píše od července roku 2012. Máte na něj dotaz? Kontaktovat ho můžete na emailové adrese: jan.perlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Real Racing 3 se objeví zdarma na iOS. Ochutnejte atmosféru v launch traileru