První trailer k Hunger Games: Síla vzdoru 1. část. Katniss je zpátky

FOTO: Hunger Games: Mockingjay

Hunger Games pomalu spějí do finále. První část závěrečného dílu s podtitulem Síla vzdoru čeká fanoušky v kinech už letos na podzim. Nyní vypustili tvůrci do světa první ukázku.

Fanoušci filmové ságy Hunger Games se konečně dočkali. Trailer ke třetímu dílu je venku. Začíná v doprovodu dramatické hudby diskuzí o tom, zda je hlavní hrdinka Katniss schopna vést chystané povstání. Pochyby nejsou na místě. Katniss je navzdory veškeré tíze na svých bedrech odhodlaná v boji pokračovat.

hunger-games-mockingajay-4

V traileru se vedle Jennifer Lawrence (Katniss Everdeen) objevují také Julianne Moore, Donald Sutherland či Natalie Dormer. Nechybí ani Phillip Seymour Hoffman v jedné ze svých posledních rolí. Některé záběry musely být kvůli jeho smrti dotočeny za pomoci počítačové technologie.

Vzhledem k rozdělení posledního dílu na dvě části je jasné, že hlavní boj a vyvrcholení celého příběhu si filmaři schovají až na úplný závěr. Jak moc bude oddalování velkolepého finále na škodu, se ukáže už na podzim.

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část bude mít premiéru 20. listopadu. Druhý díl by se měl v kinech objevit o rok později.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Kristýna Motlová
Narodila se jednoho láskyplného dne na počátku devadesátých let ve středu republiky. Ten opustila až jako dospělá a v současnosti spokojeně studuje žurnalistiku a češtinu v údajně poslední zatáčce před Vídní. Má ráda filmové festivaly, britský přízvuk, život na vesnici, bouřky a mnoho dalšího. U filmů zásadně usíná. Pro Film a TV píše od přelomu let 2010 a 2011, od loňského léta navíc plní povinnosti zástupkyně editora.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
První trailer k Hunger Games: Síla vzdoru 1. část. Katniss je zpátky