První oficiální trailer The Amazing Spider-Mana 2. Elektro se představuje

jamie-foxx-electroK příležitosti Comic-Conu Sony Pictures zveřejnilo první trailer pro chystané pokračování snímku The Amazing Spider-Man. Netradiční trailer nám nabízí vizitku Elektra. 

Comic-Con klepe na dveře a filmová studia celého světa neotálejí. První kdo se letos vytasil s trailerem k příležitosti srazu fanoušků sci-fi a fantasy světa je Sony Pictures. Vypuštěný trailer nabízí pohled na úhlavního hrdinu pokračování Elektra, kterého si zahraje Jamie Foxx (Nespoutaný Django).

Trailer je jen první kapkou z vlny informací, které se nám v nadcházejících tří dnech dostane. Můžeme očekávat podrobný rozbor s komentářem tvůrců filmu. Samotného filmu se dočkáme až za necelý rok, 2. května 2014.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Uhlík
Narodil jsem se roku 1993. V roce 2012 jsem úspěšně absolvoval Střední průmyslovou školu v Lokti. Nyní studuji na LA Josefa Škvoreckého v Praze. Momentálně si rochním ve fantasy a sci-fi filmech a seriálech a snažím se informovat čtenáře o nejžhavějších novinkách filmového světa. Facebook: https://www.facebook.com/honza.uhlik E-mail: Jan.uhlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
První oficiální trailer The Amazing Spider-Mana 2. Elektro se představuje