Premiéra druhé série American Horror Story v češtině. Vítejte v blázinci

ahs asylum 1
Zdroj: FTV Prima

ahs asylum 1

American Horror Story se těší popularitě i v naší zemi. Pokud nemáte rádi titulky, tak pro vás Prima Cool připravila druhou řadu s podtitulem Asylum kompletně v českém jazyce.

Asylum, neboli blázinec, je kritiky hodnocen jako nejlepší řada zahraničního seriálu American Horror Story. Kouzlo pořadu tkví v jedinečné kombinaci všech elementů a hororových klišé, které jsme za posledních několik desetiletí mohli vidět. Jenže klišé je v seriálu transformováno na úplně novou hororovou úroveň.

ahs asylum 2
Vymítání v blázinci. Zdroj: FTV Prima

V pořadí druhá řada se podívá na zoubek prokletému blázinci v Briarcliffu. Hlavní hrdinka Lana (Sarah Paulson), investigativní novinářka, se vydá odhalit tajemství sériového vraha, který byl diagnostikován jako psychický nemocný. Pod záminkou článku o pekárně se dostane dovnitř a pustí se do hledání pravdy.

Samotný podtitul není zvolen pouze kvůli prostředí, v kterém se děj odehrává, ale samotné zápletky a postavy jsou tak komplikované a bizarní, že název pěkně sedí i na ně. Krom mentálně narušených pacientů se setkáme i s ďáblem, andělem, zombies a dokonce mimozemšťany a nacisty. Někdo by si mohl zaklepat na čelo, že tento mix nemůže fungovat, jenže on funguje a velice dobře.

ahs asylum 3
Každý skrývá tajemství. Zdroj: FTV Prima

Prima Cool odvysílala i první sérii a díky velké sledovanosti se rozhodla pustit do další. Můžeme jim tak poděkovat, že jako jediná televize poskytuje divákům aktuální zahraniční seriály, které jsou pro naši zemi jinak nedostupné.

Premiérový díl si můžete zapnout už 2. února od 22:00.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Uhlík

Narodil jsem se roku 1993. V roce 2012 jsem úspěšně absolvoval Střední průmyslovou školu v Lokti. Nyní studuji na LA Josefa Škvoreckého v Praze. Momentálně si rochním ve fantasy a sci-fi filmech a seriálech a snažím se informovat čtenáře o nejžhavějších novinkách filmového světa.
Facebook: https://www.facebook.com/honza.uhlik
E-mail: Jan.uhlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.