Premiéra Underworld: Probuzení se blíží. Selene si budeme prohlížet ve 3D

Kate Beckinsale v Underworld: ProbuzeníJiž za pár dní se na filmová plátna ČR dostane nejnovější film Underworld: Awakening.  Souboje upírů a lykanů budou i nadále pokračovat, nicméně do hry se tentokrát přidají i obyčejní lidé. A to vše ve 3D.

Underworld bude plný akce, Zdroj: distributor filmu

Prozatímní trilogie netrhala žebříčky, ale ani nezklamala žádného diváka, který již dopředu tušil, co se mu naskytne. Série Underworld nebyla celá z područí jediného režiséra a ani tentokrát to nebude jiné.

Čtvrtého dílu se chopil opět někdo jiný a již podle traileru lze poznat rozdíly, které to s sebou přináší. Přestože nejsou tak patrné, je vidět velká snaha o dodržení standardu Underworldu.

Na soundtracku k dalšímu Underworld se objeví Linkin Park i Evanescence

Výraznou změnou je především příběhová linie filmu – od hrdých soubojů dvou ras se vzájemně propletenou temnou minulostí se dostáváme k pouhé honbě za přežitím, kombinovanou s hrozbou superlykana, na kterého upíři prostě nemají.

Namyšlení upíři a nepříliš shovívaví lykané zjistí, že jejich utajení bylo zároveň jejich největší zbraní. Přestože jsou lidé oproti těmto dvěma rasám křehcí a slabí, je jich příliš mnoho a tak i nadřazené bytosti poznají, jaké to je se krčit strachy a polykat prach ve skrýších pod městem.

Je to tak. Lidé odhalí jejich přítomnost, přičemž hlavní hrdinka to v zajetí téměř celé prospí v ledničce.

O kvalitách výsledného filmu budeme informovat.

Underworld: Awakening

Akční/Fantasy/Horor
USA, 2012

Režie: Mans Marlind, Björn Stein
Hrají: Kate Beckinsale, Charles Dance, Michael Ealy, India Eisley, Stephen Rea, Sandrine Holt, Kris Holden-Ried, Richard Cetrone, Theo James

Premiéra v ČR: 19. ledna 2012

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

René Červený
Narozen 17.8. 1991 v Praze, kde také strávil a stále tráví celý svůj život. Nyní ve čtvrtém ročníku SŠ oboru IT, dále by chtěl nastoupit na VŠ Sociálních věd. Do týmu Topzine.cz se dostal během zimy 2011.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Premiéra Underworld: Probuzení se blíží. Selene si budeme prohlížet ve 3D