Pokračování kultu Star Trek má své datum. Těšte se na 17. duben 2013

Velmi úspěšné obnovení seriálového a filmového kultu Star Trek bude mít pokračování. Datum pro premiéru v USA je stanoveno na 17. dubna 2013.

Enterprise se k nám opět vrátí, Zdroj: Distributor filmu

Pokračování, které naváže na časovou linii filmu z roku 2009, povede opět režisér J. J. Abrams. Druhý díl zatím název nemá, víme pouze, že pokračování bude ve 3D. Studio původně zamýšlelo stanovit datum téměř o rok dříve, režisér však kvůli nárokům na kvalitu nesouhlasil.

Přečtěte si o původu seriálu Star Trek

V hlavních rolích uvidíme herce z prvního dílu. Čeká nás tak Chris Pine jako kapitán Kirk nebo Zachary Quinto v roli Spocka. Na scénáři se bude podílet Damon Lindelof, jenž je podepsán pod seriálem Ztraceni. Dále pak Alex Kutzman a Roberto Orci, kteří napsali scénář k prvnímu dílu.

Dodejme, že film z roku 2009 vydělal 385 milionů amerických dolarů při rozpočtu 150 milionů. Dále byl nominován na Oscara ve čtyřech kategoriích, nakonec získal cenu za nejlepší masky.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Matouš Márai
Narodil se roku 1987, chodil na Střední odbornou školu podnikatelskou PROSPERA v Lázni Bohdaneč, vystudoval Filozofickou fakultu na Univerzitě Pardubice, obor Humanitní studia a nyní studuje na Masarykově univerzitě, Fakultě sociálních studií, obor Mediální studia a žurnalistika. Do redakce Topzine.cz nastoupil v měsíci říjnu 2011 a píše pro rubriku Filmy a seriály.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.




Pokračování kultu Star Trek má své datum. Těšte se na 17. duben 2013