PlayStation Mobile slibuje kvalitní herní obchod na tablety a telefony

Mobilní zařízení jsou v poslední době všude, Sony s novou službou nezaváhala. Zdroj: Samsung ATIV

Playstation Mobile nabízí hráčům podobné rozhraní jako Playstation Store, ale na tablety a chytré telefony. Stáhněte si kvalitní tituly do vašich mobilních miláčků.

Mobilní zařízení jsou v poslední době všude, Sony s novou službou nezaváhala. Zdroj: Samsung ATIV

Vrchní ředitel společnosti Playstation, Jack Buser, uvedl na oficiálních stránkách, že chystají rozšíření světa Playstation i na tablety a chytré telefony. Playstation Mobile (dále PSM) je zbrusu nová platforma pro tablety a chytré telefony, která nabízí podobné Playstation  věci, jako na konzoli PS 3.

Nepřehlédněte VIDEO: iPhone 5 čelí parodiím i drsným reklamám konkurence

Při zahájení bude mít kolem 30 dostupných titulů z řad vývojářů, včetně her od Sony Computer Entertainment. Na PSM se ceny her pohybují od 2 do 20 amerických dolarů a budou k dispozici různé populární žánry.

Samozřejmě nebudou chybět hry akční, adventury, logické, sportovní či simulace. PSM nabízí jednoduché rozhraní, ve kterém bude snadné najít to, co hráči hledají.

PSM bude spuštěn 3. října.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Perlík

Narodil se roku 1991, vystudoval střední školu SPŠ Teplice a momentálně chodí na Bankovní institut Vysoká škola. Pro Gamezine, který patří k portálu Topzine.cz píše od července roku 2012.
Máte na něj dotaz? Kontaktovat ho můžete na emailové adrese: jan.perlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.