Playboy vyzpovídal Abramse: Natočím třetí Star Trek i sedmé Star Wars

star trekTřetí pokračování nové série Star Treku nebude nejspíš ohroženo natáčením sedmého dílu Star Wars. Režisér J. J. Abrams může natočit Star Trek i přesto, že se upsal Star Wars.

Hlavní členové posádky lodi Star Trek. Zdroj: Bontonfilm
Hlavní členové posádky lodi Enterprise. Zdroj: Bontonfilm

Abrams se o tomto tématu rozpovídal novinářům ze slavného erotického časopisu Playboy, když řekl, že jeho režírování filmu Star Trek není ztraceno. Ani kvůli nejnovějšímu dílu Star Wars, který vznikne pod hlavičkou studia Disney. Ba naopak, tvrdí, že může natočit filmy oba.

Zajímavé je, že J. J. Abrams nebyl nikdy fanouškem ságy Star Trek a necítil se součástí jeho universa. Přesto se natáčení filmu ujal. U Star Wars režisér oceňuje možnost zajít za Georgem Lucasem s prosíkem o radu či vysvětlení.

Takovou příležitost u Star Treku již nemá, protože jeho tvůrce Gene Roddenberry roku 1991 zemřel. Jak sám ale říká, svět Star Treku postupně pochopil a už ví, co na něm jeho fanouškové oceňují a milují.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Denisa Marešová

Narodila se roku 1989 v Litomyšli. Chodila na zdejší gymnázium, v současné době studuje čtvrtým rokem Teorii filmu v Brně. Do redakce nastoupila v říjnu roku 2011, do rubriky Fanzine.cz.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.