Pandarie odhaluje svou historii v animovaném seriálu od Blizzardu

shaohao-nahled-prioritaV předchozím článku jsme vám ukázali první dvě epizody nového animovaného seriálu o historii císaře Shaohaa a jeho zásadním vlivu na obyvatelstvo Pandarie. Nyní už je série kompletní a my vám nabízíme všechny díly pohromadě.

Burdens of Shaohao
Mists of Pandaria není tím, čím se zdá být. Seriál nám odhalí pravý záměr datadisku. Zdroj: Reprofoto Youtube.com

Seriál se zaměřuje na zásadní historický zvrat Azerothu a to příchod Plamenné legie. Poslední pandarenský císař čelí nejtěžší zkoušce svého života. Aby dokázal ochránit svůj lid před ohavnými démony, musí projít zkouškou sebepoznání a očistit svou duši od všech útrap života.

Seriál vznikl především pro lidi, kteří pokládají expanzi Mists of Pandaria za hloupou a dětinskou. Díky minisérii se dozvíme naprostý opak, ba dokonce pečlivý divák postřehne jednu zásadní informaci. Zatím poslední datadisk by měl být zvěstovatelem dalšího a to opětovného příchodu Plamenné legie a jejího pána, temného a nemilosrdného titána Sargerase.

Pandarie slouží jako příprava na to nejhorší. Obyvatelé všech kontinentů se musí naučit žít v harmonii stejně, jako to dokázali pandareni skrze poselství svého císaře. Času měli dostatek, mlhy Pandarie se odhalily a příchod finální zkoušky je nezvratný.

 

 

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Uhlík

Narodil jsem se roku 1993. V roce 2012 jsem úspěšně absolvoval Střední průmyslovou školu v Lokti. Nyní studuji na LA Josefa Škvoreckého v Praze. Momentálně si rochním ve fantasy a sci-fi filmech a seriálech a snažím se informovat čtenáře o nejžhavějších novinkách filmového světa.
Facebook: https://www.facebook.com/honza.uhlik
E-mail: Jan.uhlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.