Pacific Rim nabízí nový trailer. Monstra a roboti spouští lidskou apokalypsu

Pacific Rim PlakatPacific Rim je dlouho očekávaný snímek režiséra Guillerma del Tora. Nyní nám tvůrci a distributoři nabízejí nový trailer.

Pacific Rim. Nový film, který pojednává o momentu, kdy se v Pacifiku objeví interdimenzionální trhlina, jež nás spojí s Protisvětem (The Anteverse) a skrz níž začnou do našeho světa proudit nebezpečná monstra. Aby se lidstvo s tímto problémem vypořádalo, vyvine roboty, na nichž bude, aby se hrozbě z hlubin postavily.

Monstra, jež budou ohrožovat přímořská města jako Los Angeles nebo Tokio, se nazývají Kaiju, což je japonské slovo pro podivné zvíře. Jsou poctou asijských filmů a pořadů, na kterých del Toro v dětství a mládí vyrostl. Filmy jako Godzilla, Gamera, Ultraman a tak podobně.

„Vyrostl jsem na kaiju dietě,” vzpomíná režisér. Příběh je ale inspirován i kovbojskými filmy, takže se můžeme těšit na řádnou směs nabitou speciálními efekty a hrdinstvím.

V budoucím světě Pacific Rim se však jedná o více než jen pouhou anomálii. „Je to skutečně o tvoření světa, jenž byl formován dvěma paradoxy: obrovská monstra, proti nimž se postaví obří roboti.”

Premiéra snímku je plánována na 11. července 2013.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Neuman

Autor je redaktorem magazínu FANZINE.cz. Vystudoval Informační management v Hradci Králové a poté Ekonomické teorie na Masarykově Univerzitě. Mezi jeho největší koníčky patří seriály, festivaly a sport.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.