Oslavte desáté výročí Battlefieldu 1942, který je zdarma na Originu

FOTO: Battlefield 1942
Vylodění v Normandii je jednou z dalších úžasných misí. Oslavte výročí původního Battlefieldu 1942. Zdroj: oficiální stránky hry

Původní Battlefield 1942 je momentálně zdarma ke stažení na portálu Origin. Společnost DICE se tímto rozhodla oslavit desetileté výročí hry.

FOTO: Battlefield 1942
Vylodění v Normandii je jednou z mnoha úžasných misí. Zdroj: oficiální stránky hry

Majitelé PC si mohou stáhnout plnou verzi titulu Battlefield 1942, který znamenal velký boom v akčních válečných hrách, a to i v multiplayeru.

„Když jsme zahájili prodej Battlefieldu 1942 před deseti lety, měli jsme velké ambice vytvořit kvalitní first-person střílečku, která by rozšiřovala hranice inovace, kreativity a designu,“ řekl Karl Magnus Troedsson, viceprezident a generální manažer společnosti DICE.

„Pro FPS jsme vyvinuli herní vzorec zavedením totální války na zemi, ve vzduchu, i na moři. Už od samotného začátku byla série Battlefield díky úžasným fanouškům hitem. Každý den se snažíme poskytovat našim věrným hráčům velké tituly a také nové způsoby, jak hrát. Evidentním příkladem je Battlefield 3 Premium. “

Nepřehlédněte: RECENZE: Assassin’s Creed 3 naplnil očekávání. Je to prostě bomba

„Chtěli jsme poděkovat všem hráčům a fanouškům série Battlefield, kteří nás podpořili v průběhu vývoje série, a dát každému jedinečnou šanci zahrát si hru, se kterou to vše začalo. “

Battlefield 1942 si získal i kritiky. Hráče pak hlavně díky svému inovativnímu přístupu k online válčení. Hra získala dva vynikající balíčky a další pokračování, včetně loňského Battlefieldu 3. S oznámením o uvolnění Battlefield 1942 zdarma dorazila zpráva o překonání prodeje ve výši dvou miliónů prodaných kusů titulu Battlefield 3 Premium po celém světě.

Battlefield 1942 má být k dispozici do března příštího roku. Čtvrté pokračování hry je momentálně ve vývoji. Vyjde pravděpodobně příští rok v říjnu.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Perlík

Narodil se roku 1991, vystudoval střední školu SPŠ Teplice a momentálně chodí na Bankovní institut Vysoká škola. Pro Gamezine, který patří k portálu Topzine.cz píše od července roku 2012.
Máte na něj dotaz? Kontaktovat ho můžete na emailové adrese: jan.perlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.