Objeví se Mistr Yoda v nových epizodách Star Wars? Tvůrci zatím mlží

FOTO: Yoda Star WarsV souvislosti se vznikající novou trilogií Star Wars se začínají objevovat konkrétní jména. Režisér J. J. Abrams ani scenáristé Lawrence Kasdan a Simon Kinberg ale nepřestávají chodit kolem horké kaše s bližšími podrobnostmi.

FOTO: Yoda Star Wars
V zákulisí se šušká, že by Yoda mohl být hrdinou vlastního filmu. Zdroj: Bonton

Novou epizodu Hvězdných válek bude režírovat J. J. Abrams zároveň křísící jinou sci-fi legendu – Star Trek a na scénář budou dohlížet Simon Kinberg, stojící například za Ritchieho Sherlockem Holmesem, a Lawrence Kasdan, spoluautor epizod Impérium vrací úder a Návrat Jediho.

Kasdan si v rozhovoru pro portál IGN práci na nové části pochvaloval, k příběhu se však nevyjádřil. „Nikdy jsem v podstatě nepsal v tvůrčím týmu, pracujícím v jedné místnosti. J. J. Abramse jsem osobně neznal, ale teď jsem do něj skoro zamilovaný. Je skutečně zábavný.“

Jeho kolega Kinberg nebyl o moc sdílnější. Přiznal, že by byl rád, kdyby fanoušci byli novým filmem překvapeni. Premiéra prvního dílu nové trilogie je plánována na rok 2015, další epizody by měly následovat v intervalu dvou až tří let.

Také zatím není jisté, zda se v sequelu či samostatném vlastním filmu objeví Mistr Yoda. Režisér Frank Oz, který mu v předchozích dílech propůjčil hlas, by si ovšem roli rád zopakoval. „Je pro mě srdeční záležitostí, znám Yodu velmi hluboce,“ řekl Oz serveru Hero Complex.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.