Nutty Fluffies jsou nyní k dispozici pro Android a iOS. Horská dráha do kapsy

FOTO: Nutty fluffies rollercoaster

Nutty Fluffies Rollercoaster je novou hrou v mobilním světě. Pobaví vás na dlouhých cestách, při přestávkách či čekání u doktora. Svou jednoduchostí potěší všechny věkové kategorie.

V mobilní hře Nutty Fluffies hráči převezmou kontrolu nad sériemi jízd na horské dráze. Vláček je plný vycpaných zvířat. Ovládání hry je velice jednoduché, takže zabaví i ty nejmenší dychtivé hráče. Regulujete pouze rychlost, popřípadě brzdy pomocí vašich prstů. Vypadá to jednoduše, že?

Čtěte také: Březnové šílenství u Playstation Plus. Mass Effect 3 bude k dispozici zdarma

Samozřejmě to má háček. Pro splnění nastavených cílů každé tratě musíte během jízdy sesbírat daný počet srdíček nebo mincí.  Očekávejte 26 dovednostně náročných jízd, použití raket, magnetů nebo trysek.

Nutty Fluffies Rollercoaster si můžete stáhnout do vašich smartphonů, které běží na systému Android. Hra je také k dispozici pro iPhone a iPad.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Perlík
Narodil se roku 1991, vystudoval střední školu SPŠ Teplice a momentálně chodí na Bankovní institut Vysoká škola. Pro Gamezine, který patří k portálu Topzine.cz píše od července roku 2012. Máte na něj dotaz? Kontaktovat ho můžete na emailové adrese: jan.perlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Nutty Fluffies jsou nyní k dispozici pro Android a iOS. Horská dráha do kapsy