Nový trailer k The Amazing Spider-Man 2. Peterovi končí dovolená

Nový trailer k Amazing Spider-Manovi 2 je tady. Tentokrát nám ukázka představuje bližší pohled na záporáky. Dozvíme se, proč se Electro rozhodl zničit Spider-Mana.

Peter Parker (Andrew Garfield) si užívá odpočinku a života s vysněnou ženou Gwen (Emma Stone). Jenže idylka nemůže trvat věčně, obzvláště ne u Spider-Mana. Peter je zvyklý bojovat s bizarními padouchy, ale nyní přichází zcela nová hrozba, zatím největší v Peterově životě. Electro (Jamie Foxx) se chystá zasadit New Yorku smrtelnou ránu. Nepomůže tomu ani Harry Osborn jako Green Goblin (Dane DeHaan) a ani bestiální Rhino (Paul Giamatti).

Druhé pokračování není poslední. Tvůrci se rozhodli vytvořit gigant a konkurovat tak původní trilogii, kde si Spider-Mana zahrál Tobey Maguire. Již nyní jsou předběžné roky vydání dalších dvou dílů a to v roce 2016 a 2018.

Premiéra druhého pokračování je stanovena na 24. dubna.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Uhlík

Narodil jsem se roku 1993. V roce 2012 jsem úspěšně absolvoval Střední průmyslovou školu v Lokti. Nyní studuji na LA Josefa Škvoreckého v Praze. Momentálně si rochním ve fantasy a sci-fi filmech a seriálech a snažím se informovat čtenáře o nejžhavějších novinkách filmového světa.
Facebook: https://www.facebook.com/honza.uhlik
E-mail: Jan.uhlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.