Netradiční romantika Warm Bodies. Když milují i upíři, proč ne zombie

Vzhledem k počtu filmů a seriálů s tematikou zombie bychom se měli připravit na nejhorší. Apokalypsa je zkrátka za dveřmi. Snímek Warm Bodies nám dá naději lepších dnů ve špatné budoucnosti.

Bez vzpomínek, bez jména, bez cíle., Zdroj: distributor filmu

Snímek je točen dle stejnojmenné novely Isaaca Marion. Zombie filmů, kde se skupinka nešťastníků pokouší přežít, je víc než dost. Počin režiséra Jonathana Levine nás zavede do druhého tábora bitvy o přežití. Ono hledat si nevinnou a hlavně neozbrojenou oběť také není zcela jednoduché.

Nejlepší Zombie hračky. Vaše děti už nikdy nebudou stejn

Jste zombie, máte hlad a do toho se ještě zamilujete do své oběti. Může to být ještě horší? Pravděpodobně ano. Jak hodně se dozvíme již v únoru 2013.

V hlavní roli uvidíme herce Josepha Gordon-Levitt. Známého zejména z filmu Počátek nebo z hořké komedie 50/50. Tento úspěšný snímek pochází taktéž s dílny autora Warm Bodies.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Matouš Márai

Narodil se roku 1987, chodil na Střední odbornou školu podnikatelskou PROSPERA v Lázni Bohdaneč, vystudoval Filozofickou fakultu na Univerzitě Pardubice, obor Humanitní studia a nyní studuje na Masarykově univerzitě, Fakultě sociálních studií, obor Mediální studia a žurnalistika. Do redakce Topzine.cz nastoupil v měsíci říjnu 2011 a píše pro rubriku Filmy a seriály.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.