Nebojte se úterků. Nová promo videa deváté řady Supernatural

supernatural-s9-pic
Nejznámější bratrské duo se vrací na televizní obrazovky. Zdroj: Distributor

supernatural-s9-picSupernatural se již tradičně vrací po prázdninové pauze a spolu s touto příležitostí si pro nás tvůrci připravili tři nová promo videa. Jedno z nich nám prozrazuje nové problémy bratrů Winchestrů.

supernatural-s9-pic
Nejznámější bratrské duo se vrací na televizní obrazovky. Zdroj: Distributor

Seriál, kterému se nevyhnul snad jediný fanoušek duchařiny, se vrací zpět na obrazovky. Tvůrci nám tentokrát slibují, že kvalita seriálu se po posledních nápadově slabších sezónách vrátí do svého standardu tak, jak ho máme rádi.

Sam je poškozen rituálem očisty a zjevení Smrti nevěstí nic dobrého. O nic více situaci nepomůže anarchie démonů pod křídly rytíře pekel Abaddon, která se rozpoutala ihned po pádu všech andělů z nebeských výšin. Bratři si tedy neoddychnou ani tuto sezónu a s příslibem autorů můžeme očekávat pořádný nášup emocí a akce.

 

 

 

Jak prozrazují videa, seriál budeme moci sledovat každé úterý, což je změna oproti dosavadním čtvrtečním nocím strávených zabíjením monster. Začátek dalšího lovu na démony je stanoven na 8. října.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jan Uhlík
Narodil jsem se roku 1993. V roce 2012 jsem úspěšně absolvoval Střední průmyslovou školu v Lokti. Nyní studuji na LA Josefa Škvoreckého v Praze. Momentálně si rochním ve fantasy a sci-fi filmech a seriálech a snažím se informovat čtenáře o nejžhavějších novinkách filmového světa. Facebook: https://www.facebook.com/honza.uhlik E-mail: Jan.uhlik@topzine.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Nebojte se úterků. Nová promo videa deváté řady Supernatural